top of page
ZIMNÍ SEZÓNA

Kurzy pro MŠ a ŽŠ

Sezóna 2023/2024 odstartována!

Děti se učí s nevídanou lehkostí, o jaké si my dospělí můžeme nechat jen zdát. Obzvlášť, je-li na svahu zábava. A ta je s našimi lektory zaručena!

Naše kurzy jsou dělány na klíč. Vše vám kompletně zařídíme, včetně dopravy, a přizpůsobíme vašim konkrétním potřebám. Navíc je u nás veškeré přihlašování elektronicky, aby školky a školy neměly další práci v již tak hektickém školním roce.

Lyžování stojí za to vyzkoušet již v útlém věku. Přidejte se proto ke stovkám menších i větších Eskimáků!

17913534410126855.jpg

Týdenní kurz PŮLDENNÍ

Staňte se součástí našeho nejpopulárnějšího kurzu. Pro školy i školky tvoříme kurzy na klíč s dopravou, výukou i svačinkou. Autobus vás vyzvedne každý den přímo před školou a zase vás ten den odveze zpět. 

Kurz má časové rozmezí 12,5 hodiny a pořádáme je dopoledně i odpoledne.

Týdenní kurz

S PŘESPÁNÍM

Pořádáme také lyžařské kurzy s přespáním pro školy i školky.

Zařídíme vše od dopravy, skipasů a výuky, až po ubytování s plnou penzí pro děti i doprovod. 

Děti si na týden odpočinou v nádherné přírodě a odnesou si nové dovednosti a zážitky.

trojak 2.jpg

Individuální a skupinová výuka

Jste úplní začátečnící? Nebo chcete pilovat techniku? Máte instruktora raději sám pro sebe nebo jste rodina či parta, která vyrazila na hory spolu? Ať tak nebo tak, my jsme Vám k službám. Výuka je intenzivnější a o to rychlejší pokroky přináší

CO DĚLÁME

Spolupracujeme hned s několika skiareály, abychom mohli nabídnout to nejlepší místo výuky pro každou naši školu a školku. 

Pro děti i učitelský doprovod máme na každém kopci vytvořené zázemí. Děti se zde mohou převlékat a svačit, učitelé odpočívat po odchodu dětí na výuku.

Nabízíme také možnost zapůjčení celé lyžařské a snowboardové výzbroje ke každému kurzu. 

ZIMA FOTO

Galerie

Inspirujte se našimi fotografiemi z předchozích let. 

Nebo přejděte na naši celou Instagram galerii, kde v průběhu všech letních táborů i zimních lyžařských kurzů pravidelně zveřejňujeme fotografie.

KONTAKT

Jednotlivé Skiareály

KONTAKT

Václav Svoboda

723 035 837

Ing. Barbora Potěšilová

  608 375 732

Denisova 17

Olomouc

77900

  • Facebook
  • Instagram

Kontaktujte nás

Odesláno

O NÁS

O NÁS

Značka Eskimák vznikla v roce 2013 na oderských svazích. Byla založená zkušenými instruktory s několikaletou praxí z místních i zahraničních lyžařských areálů, kteří se chtěli věnovat výuce lyžování ve své rodné oblasti.

Cesty zakladatele školy poté vedly až do Ústeckého kraje, kde se dále rozhodli šířit jejich dovednosti. V roce 2018 se Eskimák rozšířil do Karlova pod Pradědem, kde provozuje výuku do dnes. Nyní instruktory v modrých bundách naleznete v zimě hned na několika kopcích Jeseníků a Beskyd. Pravidelné lyžařské kurzy provozujeme na Svinci, na Potštátě, na Trojáku a samozřejmě v Karlově.

V roce 2019 nám Covid19 překazil první letní sezónu, ale vyčkali jsme a začali jsme tvořit všemožné animační programy, pobytové školy v přírodě a letní příměstské tábory.

 

Eskimák tvoří tým mladých usměvavých lidí se spoustou energie a kreativních nápadů. Zimní instruktoři s platnou certifikací si prošli několikaletou praxí, díky které jsou schopni kurzy svědomitě vést s ohledem na individuální potřeby žáků. Celá řada z nich se na svahy s Eskimákem každoročně vrací, pomáhají s integrací nových instruktorů a pomáhají i při jarních a letních programech mimo sjezdovky.

bottom of page