top of page
ZIMNÍ SEZÓNA
LOGO_eskimak_VAR2_edited_edited_edited.p

ZIMNÍ SEZÓNA

17913534410126855.jpg

Kurzy pro MŠ a ZŠ

Děti se učí s nevídanou lehkostí, 
o jaké my dospělí si můžeme nechat jen zdát. O to více, je-li na svahu zábava a ta je s našimi lektory zaručena! Kurz vám kompletně zařídíme, včetně dopravy, a přizpůsobíme konkrétním potřebám. Lyžování stojí za to vyzkoušet již v útlém věku. Přidejte se ke stovkám menších i větších nových Eskimáků!

trojak 2.jpg

Individuální a skupinová výuka

Jste úplní začátečnící? Nebo chcete pilovat techniku? Máte instruktora raději sám pro sebe nebo jste rodina či parta, která vyrazila na hory spolu? Ať tak nebo tak, my jsme Vám k službám. Výuka je intenzivnější a o to rychlejší pokroky přináší

ZIMA FOTO
LETNÍ SEZÓNA

LETNÍ SEZÓNA

JEZEK-2.jpg

Hřiště je otevřené 4 měsíce v roce. V červnu a září o víkendech (soboty, neděle), v období letních prázdnin každý den, pokud nám to počasí dovolí.  Aktualizované info o provozu hřiště je dostupné zde . Informace o vstupném naleznete zde.

V letní sezóně 2022 jsme pro vás otevřeli Ježkovo hřiště v centru Karlova pod Pradědem. Děti zde mají možnost neomezeně využívat různé atrakce a to vše za jedno vstupné. 

Těšit se zde můžete například na lukostřelbu, jízdu na šlapacích kárách nebo aquazorbing. Máme toho mnohem víc, tak neváhejte a přijeďte vyzkoušet vše! Těšíme se na vás!

Školy v přírodě

Organizujeme školy v přírodě, které mohou být ve dvou variantách a to s animačním programem nebo bez. V ceně je vždy zahrnuta doprava, ubytování a plná penze. Varianta s programem navíc zahrnuje 4,5 hodin animačního programu (2 h dopoledne a  2,5 h odpoledne). Délku programu je možné po domluvě individuálně upravit. V ceně programu je, v případě zájmu, zahrnut i jeden polodenní vstup do dětského  Ježkova hřiště, kde mohou účastníci využívat neomezeně všechny atrakce.

Anglické příměstské tábory

Pořádáme pravidelné letní kempy, které mají jednu zásadní výhodu. Jsou v angličtině! 

Dopoledne probíhají lekce angličtiny vedeny rodilými mluvčími, odpoledne je poté naplněno zábavou a hrami v češtině o které se postarají naši skvělí táboroví vedoucí. 

Není se čeho bát, nejenom že pořádáme dva turmusy v závislosti na věku, každý týden se navíc děti rozdělí do skupin dle znalostí a preferencí. 

Celý týden se budeme pohybovat v plně vybavených prostorách ŽŠ logopedické v Olomouci. Lekce angličtiny budou při dobrém počasí probíhat venku na čerstvém vzduchu. Také jsou nám k dispozici plně vybavené učebny s interaktivní tabulí. Pro odpolední hry a zábava máme k dispozici venkovní hřiště a plně vybavenou tělocvičnu.

utopie

Týden pro děti 6-10 let

Text

Dětské závody

V NOVÉM!

Anglické kempy

utopie

Týden pro děti 9-15 let

Text

CENÍK
školy v přírodě
Ježek

CENÍK

ZIMNÍ NABÍDKA

Lyžařské kurzy pro MŠ a ŽŠ

Cena vždy po individuální domluvě. Neváhejte nás kontaktovat.

Privátní výuka lyžování nebo snowboardingu

Počet lekcí

1 lekce

2 lekce

4 lekce

1 osoba

690,-

1290,-

2390,-

2  osoby

+600,-

+1200,-

+2300,-

3  osoby

+1000,-

+1900,-

+4200,-

Délka lekce je 50 min.

Skupinová výuka lyžování nebo snb (od 4 osob)

Počet lekcí

1 lekce

2 lekce

4 lekce

cena za osobu

590,-

790,-

1590,-

Délka lekce je 50 min.

LETNÍ NABÍDKA

Školy v přírodě

- cena zahrnuje dopravu, ubytování a případně i animační program

- samostatný animační program lze objednat individuálně

Ceník škol v přírodě

bez programu

​/ZŠ

3 dny

2100,-

5 dní

2700,-

s programem

MŠ/ZŠ

Ježkovo hřiště

3 dny

3200,-

5 dní

4500,-

max. 5 dětí na skupinu

celodenní vstupné

polodenní vstupné

poslední hodina

1 dítě

280,-

150,-

100,-

+ 1 dítě

+ 100,-

------

+ 100,-

+ 2 děti

+ 200,-

------

+ 200,-

+ 3 děti

+ 300,-

------

+ 300,-

+ 4 děti

+ 400,-

------

+ 400,-

KONTAKT

KONTAKT

Kontaktujte nás

Odesláno

Pod Svahem 28

Rýmařov

795 01

mail: ski.eskimak@gmail.com

Tel  : 723 035 837

  • Facebook
  • Instagram
O NÁS

O NÁS

Značka Eskimák vznikla v roce 2013 na oderských svazích. Byla založená zkušenými instruktory s několikaletou praxí z místních i zahraničních lyžařských areálů, kteří se chtěli věnovat výuce lyžování ve své rodné oblasti.

Cesty zakladatele školy poté zavedly až do Ústeckého kraje, kde se dále rozhodli šířit jejich dovednosti.


V roce 2018 přibyla další lokalita, kde Eskimák provozuje jak skupinové kurzy, tak individuální výuku 
a to na Čerťáku u Malé Morávky. 

 

Eskimák tvoří tým mladých usměvavých lidí se spoustou energie a kreativních nápadů. Organizátoři si prošli několikaletou intruktorskou praxí, díky které jsou schopni kurzy svědomitě plánovat s ohledem na individuální potřeby. Instruktoři jsou především studenti Fakulty Tělesné kultury z Olomouce, kteří vyučují s platnou certifikací. Celá řada z nich se na svahy s Eskimákem každoročně vrací, pomáhají s integrací nových instruktorů a zajišťují plynulý a úspěšný průběh každého kurzu.

 

Těšíme se z každého nového lyžaře, který v nás vloží svou důvěru a my mu pomůžeme si z každého svahu odnést skvělý zážitek z jízdy.

bottom of page