top of page

FAQ

Informace pro rodiče a účastníky všech letních aktivit

 

Jak přihlásit dítě na kurz? 

Přihlásit dítě na anglický příměstský tábor je snadné. Stačí v sekci letní sezóna otevřít přihlášku na anglický tábor a vyplnit uvedené údaje. Datum narození požadujeme, abychom měli předběžnou představu o věkovém rozložení našich členů a mohli zajistit dostatečné množství instruktorů. Nezapomeňte do poznámek vyplnit případné alergie či intolerance, abychom mohli s kuchyní vykomunikovat tu správnou dietu. 

Poté stačí provést platbu dle pokynů na přihlášce a Vaše dítě je přihlášeno. Doporučení! Pojistěte si storno poplatky pro případnou absenci - získáte 80% kurzovného nazpět. Storno můžete pojistit u Kooperativy přímo on-line na www.koop.cz.

Jak přesně funguje storno pojištění od Kooperativy?

S tímto pojištěním my nemáme nic společného. Pouze ho již několik let doporučujeme všem účastníkům lyžařských kurzů i letních táborů. Jedná se klasické storno pojištění jakéhokoliv zájezdu s pevně daným datem. V případě nemoci dítěte tak dostanete 80% částky kurzovného zpět.

Na výše uvedených stránkách stačí zvolit datum kurzu, přidat do požadavků storno cestovní služby a vyplnit plnou částku kurzu a datum jeho zaplacení. Toto pojištění je potřeba vytvořit do tří dnů od zaplacení kurzovného. Poznačte si proto datum zaplacení pojištění, abychom měli v případě vyplňování podkladů jasné, kdy byl kurz zaplacen. Cena se v letošním roce pohybuje okolo 130 Kč.

Příhlásil/a jsem dítě na anglický příměstský tábor, do kterého družstva zařadíte mé dítě?

Prvotně vycházíme z přihlášky, v níž uvádíte věk dítěte. První den příměstského táboru ale probíhají rozhovory dětí s lektory, kteří mají finální slovo ve tvorbě jednotlivých skupin. 

Jak je dlouhá lekce – mají děti přestávku?

Dopolední lekce angličtiny trvá 2,5 hodiny s přestávkou na svačinku.

Co musí mít dítě s sebou?

Naši táborníci od nás budou mít vše co by mohli potřebovat. Strava je zajištěna na celý den. Mezi dopoledními lekcemi i odpoledním programem je vždy svačinka na doplnění energie. Nutričně vyvážený oběd nám poskytne jídelna ŽŠ logopedické v Olomouci, kde umí vzít v potaz téměř veškeré potravinové intolerance a alergie.

Prostory, kde tábor probíhá jsou plně vybaveny. Učebny mají interaktivní tabule, k dispozici jsou dětem také všechny psací a výtvarné potřeby, které by mohli v průběhu týdne potřebovat. S sebou i tak doporučíme vzít pouzdro s vlastními psacími potřebami a oblíbenými fixami. 

V případě pěkného počasí budeme hrát zábavné vodní hry, děti by proto měli mít v batůžku plavky, případně náhradní oblečení. 

Finální seznam všeho potřebného poskytneme těsně před táborem. Až budeme mít lepší přehled o počasí a celkovém programu.

Kde se budou děti převlékat a přezouvat?

Ve sportovních prostorách ZŠ logopedické Olomouc jsou chlapecké i dívčí šatny. Tam se budou děti převlékat a nechávat si tam věci. Šatny se v průběhu dne zamykají.

Příhlásil/a jsem dítě na školu v přírodě, jak by mohl probíhat jeho den?

Nabízíme školy v přírodě na klíč. V ceně je doprava, ubytování v nádherné přírodě Jeseníků s plnou penzí a dopolední i odpolední program. Orientačně by mohl den vypadat následovně:

  • budíček 7:30

  • snídaně 8:00

  • dopolední program 9:00-11:30

  • oběd 12:00

  • odpolední klid 13:00-14:00

  • odpolední program 14:30-17:00

  • večeře 18:00

 

Co si vzít s sebou?

Doporučený seznam věcí pro dítě naleznete v informačním dokumentu pro rodiče, který poskytujeme škole a sami jej posíláme rodičům po podání elektronické přihlášky. Také v něm naleznete podrobné informace k odjezdu a všechny potřebné dokumenty na vyplnění.

bottom of page