top of page
LOGO_eskimak_VAR2_edited_edited_edited.p

ANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přihlášky na léto 2023 spuštěny

Děti, které ruce ruce

 

První den budou účastníci táboru rozděleni do několika skupin dle věku a úrovně jejich znalostí. V těchto skupinách budou mít, spolu s rodilým mluvčím, anglické lekce. Lekce budou probíhat ve venkovních prostorách školy v dopoledních hodinách a to zábavnou a nenucenou formou. V případě nepříznivého počasí jsou k dispozici plně vybavené učebny s interaktivní tabulí. Během dopoledních lekcí bude vždy přítomen i český vedoucí, aby v případě potřeby dětem pomohl. 

Odpolední program budou tvořit hry mimo třídy. Spolu s českými vedoucími se budou děti zábavnou formou poznávat a následně soutěžit o mnohé ceny. Program se každý den přizpůsobí počasí, ale ať už se budou venku hrát vodní bitvy, nebo se bude ve vnitřní tělocvičně skákat na trampolínách, zažijí děti spoustu nezapomenutelných zážitků.

 

 


Jeden den bude věnován celodennímu poznávacímu výletu. Jeho náklady jsou zahrnuty v ceně, děti dostanou samozřejmě i balíček s jídlem na cestu. Přidají se i naši rodilí mluvčí a z obyčejného výletu vytvoří neobyčejný zážitek.

Děti na hřišti

CELODENNÍ VÝLET

Anglický tábor

termín 2023

7-15 let

Olomouc

tř. Svornosti 900/37

3250 Kč

21.8.–25.8.2023

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ
V CENTRU OLOMOUCE

 

Naši táborníci budou mít vše co by mohli potřebovat.

Strava je zajištěna na celý den. Mezi dopoledními lekcemi i odpoledním programem je vždy svačinka na doplnění energie. Nutričně vyvážený oběd nám poskytne jídelna ŽŠ logopedické v Olomouci, kde umí vzít v potaz téměř veškeré potravinové intolerance a alergie.

Prostory, kde tábor probíhá jsou plně vybaveny. Učebny mají interaktivní tabule, k dispozici jsou dětem také všechny psací a výtvarné potřeby, které by mohli v průběhu týdne potřebovat. Ve venkovních prostorách se nachází hřiště, pingpongové stoly a velké travnaté plochy na organizování her. Vnitřní tělocvična poskytuje nepřeberné množství aktivit od míčových her až ke gymnastickým potřebám.

 

PROGRAM

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Termín pro rok 2023: 21.8. - 25.8.

    Příchod: 7:30 - 8:30

    Odchod: 16:00 - 16:30

Věk: 7 - 15 let

Cena: 3250 Kč

Platba: Pro dokončení přihlášení je potřeba zaplatit

            rezervační zálohu 1600 Kč. Zbytek platby je

            potřeba zaslat nejpozději do 31.7.2023.

Adresa: tř. Svornosti 900/37, 779 00 Olomouc (Zš a Mš logopedická)

Strava a pitný režim jsou zahrnuty v ceně.

V případě zájmu o potvrzení pro pojišťovnu nás kontaktujte emailem.
 

Místo konání Olomouc

bottom of page