top of page
LOGO_eskimak_VAR2_edited_edited_edited.p

ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ

PROGRAM

IMG_3017.HEIC

 

Pro děti zajistíme dopolední a odpolední program. Večerní program je koncipován dle preference školy/školky. V takovém případě se lektoři dětem věnují i po večeři - do večerky (21.00 – 22.00).

Děti jsou do skupin rozdělovány různě, aby si  mezi sebou vytvořili nového vztahy, otužily ty stávající a poznali se v různorodých skupinách (jiné rozdělení či sloučení tříd dohodou se školou). 

Škola/školka si může vybrat hned z několika programů. Celý kurz může mít jedno téma, nebo se témata dají namíchat. Bavil by děti hon za pokladem? Cesta kolem světa? Nebo máte ve třídě spíš sportovce? Pro každou skupinu máme ten perfektní program, který děti vzdělá a pobaví. 

 

Vážené vedení školy, 

nabízíme Vám kompletní uspořádání školy v přírodě nebo adaptačního kurzu. Ročně spolupracujeme s desítkami škol a školek a věříme, že i Vy u nás budete spokojení. Vychutnejte si nádhernou přírodu Jeseníků v klidu, protože naše kurzy jsou dělány na klíč. Zařídíme ubytování, plnou penzi, dopravu, program pro děti a hlavně veškeré papírování spojené s přihláškami dětí a platbami rodičů.

Máte svou školu v přírodě? Nabízíme také jednodenní animační programy, které zasadíme do vašeho kurzu tak, aby přinesli dětem co nejvíce zábavy a zážitků a učitelům poklidný den.

 

V rámci školního pobytu pro Vás rádi zajistíme celodenní výlet. Vydat se můžeme například na Praděd & Petrovy kameny (nejvyšší hora Moravy a místo proslulé čarodějnickými slety), do Karlovy Studánky (nádherné lázeňské město s pramenitou vodou), nebo třeba na Naučnou stezku Bílá Opava (vyhlášená turistická stezka vedoucí z Karlové studánky až na vrchol Pradědu krásným horským prostředím).

Při celodenních výletech zajišťujeme jídlo formou balíčku na cestu.

IMG_2510.heic

CELODENNÍ VÝLET

Kalkulace školy v přírodě - cena na žáka

Snímek obrazovky 2024-04-18 v 11.48.55.png

Ceny u jednotlivých variant jsou kalkulovány na minimální počet 40 dětí.

bottom of page