top of page

NABÍDKA PRÁCE

V zimní sezóně rádi přivítáme nové instruktory, kteří se věnují výuce lyžování a snowboardingu. Zároveň také nabízíme práci na recepci naší lyžařské školy, kde je potřeba přijímat rezervace a starat se o rozpisy privátních hodin.

Instruktor ski & snowboard
Čerťák - Karlov pod Pradědem
Svinec - Nový Jičín

Jistota práce

Instruktorská práce může být často nevyzpytatelná. My ti ale nabízíme 250 Kč/hod a jistý výdělek 1000 Kč/den, i kdyby se ti nějaká ta hodina zrušila.

Pravidelné bonusy

Kromě pravidelných bonusů v průběhu sezóny ti také zaplatíme jednu hodinu navrch, pokud odučíš celý den.

Zaměstnanecké výhody

Výhod u nás budeš mít hned několik. Příspěvek na dopravu, zajištěné ubytování, zaměstnanecké slevy na jídlo a samozřejmě sezónní skipas.

Upřednostňujeme radost a nasdšení před nutnou praxí. Hledáme totiž spolehlivé a zodpovědné lidi, kteří své nadšení budou s námi předávat novým lyžařům v průběhu celé sezóny. 

723 035 837
608 375 732

Recepční lyžařské školy
Čerťák - Karlov pod Pradědem

Jestli tě také láká práce na horách, ale samotná výuka zas až tak moc ne, budeme rádi, když se přidáš do našeho týmu jako recepční ve ski areálu Čerťák.

My ti nabídneme stejné výhody a stejný plat jako našim instruktorům. Hledáme někoho zodpovědného se základní orientací v Excel tabulkách. Tvoje práce by spočívala v přijímaní rezervací, práci s interním systémem a organizaci každodenního chodu školy.

723 035 837
608 375 732
bottom of page