top of page

FAQ

Informace pro rodiče a účastníky předskolních a školních kurzů

 

Jak přihlásit dítě do kurzu?

 

V sekci zimní sezóna vyplňte online přihlášku. Proveďte platbu dle pokynů na přihlášce a Vaše dítě je přihlášeno. Doporučení! Pojistěte si storno poplatky pro případnou absenci - získáte 80% kurzovného nazpět. Storno můžete pojistit u Kooperativy přímo on-line na www.koop.cz.

Do kterého družstva zařadíte naše dítě?

Nejprve vycházíme z přihlášky, v níž uvádíte úroveň dítěte. V průběhu výcviku potom děti přeřazujeme, dle aktuálních výkonů tak, aby dosahovaly optimálních výsledků. Každé dítě postupuje individuálním tempem.

Jak je dlouhá lekce - mají děti přestávku?

Lekce trvá 2,5 hodiny s 15 minutovou přestávkou na svačinku, teplý čaj a WC. Přestávka probíhá v kryté, vyhřívané místnosti. 

Co musí mít dítě s sebou?

Oblečení vhodné na lyžování + 1x náhradní rukavice + 1x náhradní ponožky, lyžařské boty. Dále lyžařskou výzbroj - lyže a helmu - vše plně funkční. Doporučujeme lyžařské brýle. Plnou lyžařskou výzbroj je možné u nás zapůjčit za 550,- Kč/kurz, do přihlášky vyplňte požadované informace k jejímu zapůjčení. 

Je možné u vás uschovat bezpečně výzbroj?

Ano. Výzbroj nebude nutné denně odnášet zpět. Zůstane bezpečně uschovaná v lyžařském areálu. Lyžařské boty a oblečení je třeba denně odnést a vysušit na další den.

Kde se budou děti převlékat a přezouvat?

Je třeba, aby děti přijely již oblečeny na lyžování. S obouváním do lyžařských bot jim ochotně pomohou instruktoři.

bottom of page